Maszkhasználati javaslat

Tisztelt Betegeink, Tisztelt Látogatók!

Tekintettel a légúti megbetegedések számának emelkedésére, saját hatáskörben kérjük, hogy azon Intézményünkbe vizsgálatra, kezelésre érkező tisztelt betegeink, akiknél légúti fertőzésre utaló tünetet tapasztalunk és halaszthatatlan vizsgálata szükséges, az Észak-budai Szent János Centrumkórház valamennyi telephelyére az épületekbe maszkkal érkezzenek.

Kérjük, hogy légúti tünetek esetén lehetőség szerint hozzátartozóikat ne látogassák a betegek védelme érdekében. Amennyiben mégis megtennék, kérjük, hogy viseljenek maszkot.

Védjük egymást és előzzük meg a légúti megbetegedések terjedését!

Köszönjük felelős magatartásukat és együttműködésüket!

Budapest, 2024. szeptember 19.

Dr. Kis Gabriella
orvosigazgató