Gyakornoki Program indul

Munkahely, tanulás, ösztöndíj, életpálya – egyedülálló képzési program indul a Szent János Centrumkórházban.
Tapasztalt orvosok, szakoktatók és ápolók adják át tudásukat a következő generációnak. A szakképesítést nyújtó képzés részeként érettségivel rendelkező, az egészségügy iránt érdeklődő fiatalokat várunk.
„Az egészségügyben kiemelten fontos az utánpótlás biztosítása. Ezért elindítottuk a saját képzési programunkat, ami sikerrel zajlik. Folyamatosan vannak ösztöndíjas hallgatóink, de szeretnénk növelni a számukat, hogy sok jól képzett egészségügyi szakembert tudhassunk utánpótlásként magunk mellett.
Elsősorban azokhoz a középiskolát végzett fiatalokhoz szeretnénk szólni, akik még nem találták meg a helyüket a munka világában. Ugyanakkor nincs korosztályos megkötés, szinte bárki jelentkezhet, aki érettségivel rendelkezik. Azt tapasztaljuk, hogy ebben a korban még nem igazán ismerik az egészégügy minden szegmensét – pedig egy kórházban nem csak orvosok és ápolók vannak. Szükség van például azokra is, akik az informatikai pálya iránt érdeklődnek, mivel a modern, általunk is használt orvostechnikai eszközök kezelése is izgalmas terület. Várjuk azokat is, akik tudják, hogy az egészségügyben képzelik el a jövőjüket, de még nem sikerült eldönteniük, melyik terület lenne az, ahol kiteljesedhetnének.” Molnár Beatrix ápolási igazgató
Jelentkezés:  apig@janoskorhaz.hu email címen, ahol a részletekkel kapcsolatban is érdeklődhetnek.