Széleskörű szakdolgozói képzések kórházunkban

Kórházunk a Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskolával együttműködésben – duális képzés keretében – évek óta kiemelt helyszíne az ápolásszakmai gyakorlatoknak és vizsgáknak.
Ennek köszönhetően az elmúlt hetekben, 57 fő aneszteziológiai szakasszisztens gyakorlati vizsgája történt meg intézményünkben. Kórházunk három dolgozója is sikeres vizsgát tett, valamint Bíró Katalin és Novákné Fritsch Julianna kollégánk tagja volt a vizsgabizottságnak.
Komoly feladatot vállaltak a lebonyolításban résztvevő kollégáink is, hiszen a vizsgákat és az oktatást a zavartalan betegellátás biztosítása mellett kellett megszervezni, annál is inkább, hiszen jelenleg is zajlanak a műtéti szakasszisztensi, radiográfiai asszisztensi és CT/MR szakasszisztensi szakmai vizsgák gyakorlati részei.
Gratulálunk a sikeres vizsgázóknak, és köszönjük minden kollégánk munkáját!