15. Nemzetközi Fül-Orr-Gégészeti Duna Szimpózium

Megtiszteltetés, hogy kórházunkat is magas szinten képviselte Prof. Dr. Hirschberg Andor osztályvezető főorvos, a Tudományos Bizottság elnöke, Tudományos Orvosigazgató-helyettes és Dr. Szalai György főorvos a 15. Nemzetközi Fül-Orr-Gégészeti Duna Szimpóziumon.
A kongresszus témái voltak: Innovációk a fül-orr-gégészeti betegségek, valamint a fej-nyaki daganatok diagnosztikájában és kezelésében, Személyre szabott orvoslás a fül-orr-gégészetben, a fej-nyaki sebészetben, valamint Új kutatási eredmények a fül-orr-gégészet és a fej-nyaki betegségek területén.
Dr. Szalai György meghívott előadóként, míg Prof. Dr. Hirschberg Andor szintén előadóként, valamint a Szimpózium Tanácsadó Testületének tagjaként és a Rinológia Szekció elnökeként volt jelen az eseményen.
Gratulálunk a szervezéshez és a részvételhez!