Miskolci Sebész Találkozó

A BAZ Megyei Kórház Sebészetének és az MTA Miskolci Tagozatának szervezésében rendezték meg a jelentős hagyománnyal bíró „Miskolci Sebész Találkozót”. Az évente megrendezésre kerülő eseményen egy-egy, Magyarországon meghatározó sebészeti munkacsoport képviselteti magát és mutatja be munkásságát, szakmai portfólióját. Idén kórházunk Sebészeti Osztályának jutott ez a megtisztelő lehetőség.
Külön öröm, hogy a „Dr. Kardos Géza emlékérem” kitüntetést dr. István Gábor, Sebészeti Osztályunk vezető főorvosa vehette át. Rajta kívül az osztály 9 fiatal szakorvosa, illetve rezidens orvosa tartott előadást.
A kórház vezetőségét Prof. Dr. Winkler Gábor orvosigazgató képviselte.
Gratulálunk a részvételhez és a rangos elismeréshez!