Hegyvidéki egészségnap

Nagy érdeklődéssel zajlott a hegyvidéki egeszségnap. Kollégáink és egészségfejlesztési irodánk értékes előadásokkal és egészségügyi szűrésekkel járultak hozzá a nagyszabású eseményhez.

Idén is találkozhattak az érdeklődők Egészségfejlesztési Irodánk szakértőivel a Hegyvidéki Egészségnapon, ahol előadásokkal, szűréssekkel és tanácsadásokkal vártuk a résztvevőket.
Május 24-én, pénteken rendezték meg a Hegyvidéki Egészségnapot, melyen mások mellett kórházunk orvosaitól, szakembereitől is sok fontos információt kaphattak az érdeklődők egyes betegségek megelőzésének módjairól, prevenciós lehetőségekről vagy ha egyszerűen csak informálódni szerettek volna a legújabb eljárásokról.
A kerületi Okosrecept programról Dr. Szócska Gábor, a Kútvölgyi Szakrendelő igazgatója adott tájékoztatást. Dr. Balogh Imre szülész-nőgyógyász az intim lézerkezelésről, Dr. Temesszentandrási György allergológus az allergiák diagnosztikájáról és terápiájáról tartott előadást. Egészségfejlesztési Irodánk részéről pedig Meixner Júlia pszichológus a depresszió megelőzéséhez, míg Tóth-Varga Csilla dietetikus a helyes időskori étkezéshez adott tanácsot a résztvevőknek.