Meseangyalok jártak Gyermekosztályunkon

https://www.youtube.com/watch?v=PXWZ6dsWyzo Gyermeknap alkalmából meseolvasással lepték meg a gyerekeket az MTVA műsorvezetői, a Montágh Testület szervezésében. A meseangyalok, azaz ezúttal Morvai Noémi és Radványi Dorottya célja az volt, hogy felvidítsák kis betegeinket, és egy időre eltereljék a figyelmüket a kezelésekről.

Hegyvidéki egészségnap

Nagy érdeklődéssel zajlott a hegyvidéki egeszségnap. Kollégáink és egészségfejlesztési irodánk értékes előadásokkal és egészségügyi szűrésekkel járultak hozzá a nagyszabású eseményhez. Idén is találkozhattak az érdeklődők Egészségfejlesztési Irodánk szakértőivel a Hegyvidéki Egészségnapon, ahol előadásokkal, szűréssekkel és tanácsadásokkal vártuk a résztvevőket.Május 24-én, pénteken rendezték meg a Hegyvidéki Egészségnapot, melyen mások mellett kórházunk orvosaitól, szakembereitől is sok fontos […]