Családbarát Szülészet

„Családbarát Kórházi Osztály 2024” címet kapott Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályunk
A címet a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom és a Magyar Kórházszövetség adományozza a családbarát megoldásokban elől járó kórházi osztályoknak.
A díjátadóra a mai napon ünnepélyes keretek között került sor a Magyar Kórházszövetség XXXVI. Kongresszusán, a díjat Dr. Végh György osztályvezető főorvos vette át az osztály nevében.
Kórházunkban évek óta folyamatos a törekvés a családbarát szemlélet egyre magasabb szintű megvalósítására. Az intézmény Gyermekosztálya, Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai Rehabilitációs Osztálya, Gyermeksebészeti és Traumatológiai Osztálya, valamint Koraszülött Intenzív Osztálya az elmúlt években már elnyerte a Családbarát címet.
Gratulálunk Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályunk minden munkatársának!