Korszerű műszerrel bővült az Integrált Radiológiai Osztály sürgősségi részlege

A radiológiai osztály munkatársai a korszerű új műszerrel annak átadása után

Átadták a Kútvölgyi Kórház Sürgősségi Radiológiai Részlegét és vele együtt az osztály legújabb röntgen berendezését. Az Integrált Radiológiai Osztály egy modern, a sürgősségi betegellátáshoz szervesen kapcsolódó épületszárnyat és egy vadonatúj padlósínes röntgen berendezést vehetett birtokba. A gépnek és az új épületrésznek hála a sürgősségi osztály és a radiológia munkaszervezése jelentősen javulni fog, a betegek ellátása kényelmesebb, gyorsabb és biztonságosabbá válik. Az új műszer gyors és precíz betegvizsgálatot tesz lehetővé, főként belgyógyászati és sebészeti típusú sürgősségi betegvizsgálatok esetében. Az újonnan nyitott fényes folyosón kényelmes padok, nagy tisztaság várja a betegeket és a személyzetet is. Az asszisztensek számára modern, kellemes tartózkodó, ügyeleti szobák kerültek kialakításra, hogy a nap 24 órájában a közelben, a betegellátást szolgálva álljanak rendelkezésre.