Koraszülöttek napja

Ma, a koraszülöttek világnapján „Pici csodák” címmel fotó kiállítást nyitottunk. Gyermek- és koraszülött osztályunk falain koraszülött babáinkról állítottunk ki képsorozatot, a képek mellett a szülők személyes üzenetei is olvashatók. Igazán megható találkozás volt a mai, könnyek közt idéztük fel az együtt átélt emlékeket. A koraszülésben érintett családok óriási küzdelmeken mennek át, kollégáink minden percben mellettük állnak, segítenek és gyógyítanak, ezért is érkeznek vissza hozzánk jó érzéssel. Ezt szeretnénk erősíteni az újonnan érkezőkben is, ahogy egy anyuka kiállított üzenetében is olvashatjuk: ,,Amíg van hit, addig csoda is van”. Köszönjük a képek elkészítéséhez a BabyBox Photo segítségét!

PIC osztályunkon is megrendezésre került a hagyományos koraszülött napi találkozó. Szülők és gyermekek együtt látogatták meg kollégáinkat, közös éneklés, arcfestés, lufihajtogatás várta a hozzánk érkezőket.