Urológiai-sebészeti ambulancia és szakrendelő

5. épület fsz.

Az osztály szakrendelései, ambulanciái (kattintson a megfelelőre):
Szakrendelő

Rendelési idő: H-P: 8 - 17

Telefonszám: 458-4643

Beutaló az urológiai járóbeteg szakrendelésen való megjelenéshez általánosságban nem szükséges.

Időpont egyeztetéshez lehetőség adott a fenti telefonszámon, azonban a sürgős eseteket soron kívül ellátják.

A rendelő az integrált egység keretében a fekvőbeteg osztály műszereit használja, így lehetősége van azonnali UH vizsgálatra, vagy radiológiai vizsgálatokra is.

Köves betegek preventív kezelése és gondozása, valamint a daganatos betegek komplex utókezelése, rendszeres kontrollja a mindennapos feladatok körébe tartozik.

Ambulancia

Rendelési idő: 8 - 13 óra között

Telefonszám: 458 - 4648

Az osztályközi ambuláns vizsgálatokat a különböző osztályok a számítógépes rendszeren keresztül jegyzik elő, meghatározott időpontra.

A kontroll vizsgálatokra érkező visszatérő betegek előzetes megbeszélés után kapnak ott ellátást.

Az új betegek, akik a területen kívülről érkeznek vizsgálatra, vagy kivizsgálásra, szintén bejelentkezés után kapnak ellátást, illetve a további részletes ambuláns kivizsgálásra időpontot.