Traumatológiai baleseti ambulancia és szakrendelő

Osztályvezető főorvos: Dr. Merényi Gábor osztályvezető főorvos

Szakrendelés helye: 26. épület

Telefonszám: 06 1 458 4500/4410 mellék

Email cím: trauma@janoskorhaz.hu

• A friss sérült járóbetegek ellátása a 10-es épületben történik 8:00-22:00, illetve szerdán és vasárnap 8:00-20:00 óra között. A fennmaradó ügyeleti időben az ellátás a szomszédos 6-os (Ortopédia) épületben zajlik.

• A traumatológia kontroll szakrendelésre visszarendelt betegek járóbeteg ellátását a Diós árok telephelyünk 10-es épületében biztosítjuk.

Információk az osztályról

(kattintson a megfelelőre)

Beutaló nem szükséges.

A Szent János Kórház területén a hét minden napján 24 órában fogadjuk a friss sérülést szenvedett járóbetegeket a 26-os épület földszintjén.
Itt történik minden járóképes friss sérült első ellátása. Amennyiben kórházi kezelést igénylő a sérülés, akkor az Ambulancián keresztül kerül felvételre a Traumatológiai Osztályra.